Check-in

Vážení klienti,

Prostredníctvom našej stránky Vám ponúkame možnosť elektronickej registrácie na Váš let, ktorú si môžete vopred urobiť pohodlí Vášho domova, alebo kancelárie, ak sa chcete vyhnúť zdĺhavému čakaniu a stresu na letisku pred odletom.

Každá letecká spoločnosť, ktorá poskytuje možnosť online registrácie si stanovuje vlastné pravidlá fungovania tejto služby. V závislosti od vlastných technických možností a technických možností samotných letísk všeobecne platí, že na svoj let sa môžete zaregistrovať 24 – 2 hodiny pred odletom, môžete si vybrať konkrétne sedadlo a vytlačiť palubnú vstupenku.

V prípade, že máte iba príručnú batožinu, musíte sa najneskôr v čase “boarding time” dostaviť ku konkrétnemu východu “gate”. Oba tieto údaje sú uvedené na palubnej vstupenke.

V prípade, že máte batožinu, ktorú je nutné zaregistrovať, odovzdáte túto pri priečinku DROP-OFF.

Z rôznych technických dôvodov (na strane letiska, kompatibility rôznych rezervačných systémov viacerých leteckých spoločností, prepravy špecifickej batožiny a iné) a mimoriadnych bezpečnostných opatrení pri ceste do viacerých destinácií (USA, Kanada, Izrael a iné) nie je možné využiť online check-in vo všetkých prípadoch. Všeobecne však túto možnosť môže využívať veľká časť cestujúcich (hlavne v rámci Európy).

Nižšie nájdete vstupy na online check-in Vašich najobľúbenejších leteckých spoločností, ktoré túto možnosť poskytujú (kliknite na názov leteckej spoločnosti spoločnosti pre vstup na online check-in):