O Leteckej agentúre Kolumbus

Letecká agentúra Kolumbus, spol. s r.o. bola založená v novembri 1993. Hneď od svojho vzniku sa úzko špecializovala na leteckú prepravu, prenájom automobilov a zabezpečovania ubytovania po celom svete.


Naša agentúra je členom IATA Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov, ktorá združuje renomované letecké spoločnosti a vybrané agentúry z celého sveta, ktoré spĺňajú prísne kritériá.


Okrem zákazníkov cestujúcich za poznaním a návštevou svojich známych sú našou klientelou obchodní cestujúci slovenských a zahraničných firiem. Roky praxe náš tím výborne vyškolili a skúsenosti spolu s odbornými znalosťami nám pomáhajú uspokojovať aj tú najnáročnejšiu klientelu. Samozrejmosťou ponuky našich služieb je vybavovanie víz, poistenia a poskytnutie transferu na odletové letisko a z príletového letiska do sídla firmy alebo miesta bydliska.

Už niekoľko rokov sa radíme medzi najúspešnejších predajcov leteniek na Slovensku.

 

Jedným z našich úspechov bolo aj víťazstvo v tendri na prepravu slovenských olympionikov na letné OH v Pekingu a svoju pozíciu sme obhájili aj pre ZOH vo Vancouveri. Aj v roku 2014 sme prepravovali našich olympionikov na Olympijských hrách v Soči.

 

Veríme, že Vás naša ponuka zaujme a my Vás čoskoro budeme môcť presvedčiť o stopercentnej kvalite a spoľahlivosti nami poskytovaných služieb.

 

BHS Drives and Pumps s.r.o.

Spoločnosť BHS Drives and Pumps s.r.o. Michalovce potvrdzuje, že letecká agentúra Kolumbus Travel Agency Košice je našim dlhoročným poskytovateľom služieb v oblasti cestovného ruchu, predovšetkým v oblasti leteckej prepravy našich klientov a zamestnancov. Spolupráca zahŕňa okrem iného aj pomoc pri vybavovaní víz, prenájmu vozidiel a podobne.

S touto spoločnosťou spolupracujeme dlhodobo, od roku 2002, a sme maximálne spokojní, vychádzajú nám kedykoľvek plne v ústrety.

Ceníme si predovšetkým ústretovosť, ochotu, komunikatívnosť a maximálnu flexibilitu. Vedenie ako aj zamestnanci LA Kolumbus v plne napĺňajú naše potreby a očakávania.

Hans-Joachim Rapp - konateľ spoločnosti

Panasonic AVC Networks Slovakia s.r.o.

Spoločnosť Panasonic AVC Networks Slovakia s.r.o. využíva už od roku 2001 služby LA Kolumbus s.r.o. za účelom kúpy leteniek do celého sveta, ako aj ďalšie služby s tým súvisiace, napr. vybavovanie víz. Takisto využíva aj služby spoločnosti CK Kolumbus s.r.o. za účelom zabezpečenia ubytovania v rôznych krajinách sveta.

Na spoločnosti LA Kolumbus s.r.o. a CK Kolumbus s.r.o. oceňujeme, že počas dlhoročnej spolupráce boli a sú schopné a veľmi ochotné zabezpečiť všetky záležitosti týkajúce sa zahraničných služobných ciest podľa požiadaviek k našej úplnej spokojnosti. Vedia veľmi rýchlo a pohotovo reagovať na naše požiadavky a podnety.

Vzhľadom na dobrú, dlhoročnú spoluprácu, spoločnosť Panasonic AVC Networks Slovakia s.r.o. má v pláne aj naďalej využívať ich služby. 

Hisayuki Kino - generálny riaditeľ PAVC SK

Austrian Airlines

This is to certify that Letecká Agentúra Kolumbus s.r.o. belongs to our best selling travel agents over the last 15 years in Slovakia. Apart from this, Letecká Agentúra Kolumbus s.r.o. acts as Austrian Airlines Travel Partner in the eastern region of Slovakia for the last 4 years. We consider their services to be very professional at a high quality level.

Fabrice Tamegger - Country Manager Czech Republic and Slovakia